NEO App

produkt
Vyberte prosím produkt z naší nabídky. Jinak Vám neporadíme.
0 Kč
Kdž zvolíte i cenu, poradíme Vám lépe.

KORADO KORALUX RONDO Comfort Koupelnový radiátor KRTM 1220.600 white RAL 9016

Cena od 1 932
KORADO KORALUX RONDO Comfort Koupelnový radiátor KRTM 1220.600 white RAL 9016

Trubková otopná tělesa KORALUX RONDO COMFORT – M jsou vyrobena z uzavřených ocelových profilů s průřezem ve tvaru “D” a prohnutých profilů s kruhovým průřezem. Spodní středové připojení s připojovací roztečí 50 mm. Otopná tělesa jsou dodávaná se sadou pro upevnění na stěnu včetně odvzdušňovací a zaslepovací zátky.

Parametry:
Výška: 1220 mm
Délka: 595 mm
Ocelové trubky: průměr 24 mm
Ocelový profil: 41 × 35 mm
Vodní objem tělesa: 7,4 l
Připojovací rozteč: 50 mm
Připojovací závit: 6 × G1/2" vnitřní
Nejvyšší přípustný provozní přetlak: 1,0 MPa
Zkušební přetlak: 1,3 MPa
Nejvyšší přípustná provozní teplota: 110 °C
Připojení otopného tělesa: spodní středové
Jmenovitý tepelný výkon: (75/65/20°C) 650 W
Provedení: white RAL 9016

Lze je rovněž použít pro kombinované vytápění.

Otopná tělesa KORALUX jsou nabízena v základním barevném provedení bílá RAL 9016 a na objednávku dle vzorníku z dalších 21 barevných odstínech.

Trubková otopná tělesa KORALUX jsou určena především k vytápění koupelen, WC, kuchyní a místností s obdobným charakterem. Moderní konstrukce umožňuje dokonalé využití prostoru interiérů a výběr barevných odstínů splňuje požadavek na jejich barevné vyvážení.

Díky své konstrukci jsou použitelné v teplovodních otopných soustavách s nuceným i samotížným oběhem teplonosné látky, jejíž nejvyšší přípustná teplota je nižší než 110 °C. Vlastnosti teplonosné látky musí být v souladu s normou ČSN 07 7401.

Pro připojení otopného tělesa lze použít integrovanou armaturu dodávanou včetně termostatické hlavice:
ARMATURA HM je speciálně vyvinuta pro připojení deskových otopných těles RADIK MM tj. otopného tělesa bez ventilu se spodním připojením s roztečí 50 mm. S výhodou ji lze také použít pro všechna další otopná tělesa KORAlUX a KORATHERM se stejným způsobem připojení na otopnou soustavu. Jedná se o integrovanou armaturu tj. v těle armatury je integrován ventil a regulační uzavírací šroubení a lze tedy odpojit otopné těleso od otopné soustavy bez přerušení provozu. Armatura umožňuje přednastavení průtoku otopným tělesem,
jeho uzavření na vstupu i výstupu a díky termostatické hlavici regulaci tepelného výkonu otopného tělesa v závislosti na teplotě ve vytápěné místnosti. Stupeň přednastavení je dán
počtem otáček kuželky regulačního šroubení z polohy „uzavřeno“. Přednastavení regulačního stupně je reprodukovatelné tj. při uzavření průtoku a následném otevření nedojde ke změně v nastavení regulačního stupně.

ILUSTRAČNÍ FOTO


KORADO KORALUX RONDO Comfort Koupelnový radiátor KRTM 1220.600 white RAL 9016
elektrický NE
Šířka 600 mm
výška 1220 mm
barva bílá
distribuce CZ
kombinované vytápění
typ připojení středové
profil prohnutý profil
Kde koupit KORADO KORALUX RONDO Comfort Koupelnový radiátor KRTM 1220.600 white RAL 9016? Vyberte si nejvýhodnější nabídku:

Produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první a ohodnoťte jej.
Pro vkládání hodnocení je třeba být registrován a přihlášen
Pro vkládání video recenze je třeba být registrován a přihlášen.

NEOForum

Na tento produkt se ještě nikdo neptal. Buďte první
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledáváme pro Vás odpovídající výrobky