NEO App

produkt
Vyberte prosím produkt z naší nabídky. Jinak Vám neporadíme.
0 Kč
Kdž zvolíte i cenu, poradíme Vám lépe.

ALVEUS Classic 20 kuchyňský dřez, satin levý 1009267

Cena od 1 394
ALVEUS Classic 20 kuchyňský dřez, satin levý 1009267

Rozměr skříňky: 600mm
Rozměry: 600 x 600 mm
Rozměr vaničky: 340 x 370 x 160 mm
Verze: levá
Struktura povrchu: SATIN- nerezová ocel CrNi 18/10 je odolná vůči korozi (vytváří uhlazený, jednoduchý na údržbu čistoty nerezový povrch).

Alveus CLASSIC
CLASSIC je dřez ze škály modelů vhodných pro menší kuchyně - 50 cm na šířku a do větších celků, kde je délka mokrého povrchu až do 120 cm a je také vhodná pro standardní šířku kuchyňské desky - 60 cm. Modely těchto dřezů jsou různé. Můžete si vybrat mezi jedno nebo dvou vaničkovými dřezy z nerezové oceli – hladká povrchová struktura a struktura dekor. Všechny modely Classic mají na okraji vyvýšení, které zamezuje případnému úniku vody za kuchyňskou linku.

Více o značce Alveus
Výrobky značky Alveus (nerezové dřezy Alveus, kuchyňské digestoře Alveus, dřezové baterie Alveus, sortery a další) jsou určeny pro moderní kuchyně. V dnešních interiérech je rozmezí mezi kuchyní a obývacím prostorem skoro nepatrné, ačkoliv se minimalistické kultivované designové řešení začaly získávat na popularitě.

Nerezové dřezy Alveus dokonale odpovídají nejnovějším nápadům v oblasti nábytku a architektonickému řešení. Dřezy Alveus jsou vyrobené z nejkvalitnějších moderní materiálů, což zaručuje snadnou údržbu a jsou šetrné k životnímu prostředí. Moderní kuchyně jsou flexibilní, dobře navrhovány a stále více osvobozeny od tradičního rozdělování na prostory pro vaření, přípravu a mytí. S nejmodernějšími dřezy, značky kuchyňských nerezových dřezů Alveus propagujícími inovační a funkční řešení kuchyně, přesahují limity tzv. mokré zóny kuchyně.

Pevnost
Nerezové dřezy Alveus se umísťují mezi nejodolnější vůči korozi z produktů na trhu, díky tomu, že jsou vyrobené z 18/10 nerezové oceli o tloušťce až do 1 mm. Největšími výhodami je tloušťka nerezu a větší odolnost proti nárazu, zvýšená stabilita baterie, podstatně snížená hlučnost šplouchající vody.

Užitečnost
Vaničky nerezových dřezů Alveus mohou být až o 4 centimetry hlubší, než u jiných výrobců. Kapacita nerezových dřezu je takto zvětšena až o několik litrů, což značně usnadňuje mytí objemných kusů a velkého množství nádobí. Nerezové dřezy Alveus se používají se 70 a 114 mm otvory na sifóny (dle modelu), což umožňuje rychlé odpouštění velkého množství vody.

Životnost
Nerezové dřezy Alveus jsou snadné na údržbu a čištění, díky tomu, že jsou vyrobené z materiálů nejvyšší kvality. Nerezové dřezy Alveus jsou navrženy, aby umožňovaly jednoduchou údržbu bez použití agresivních čistících prostředků. Kompozitní i nerezové dřezy Alveus jsou odolné proti nárazu a vysokým teplotám.

Údržba a péče
K čištění nerezových dřezů Alveus používejte měkký hadřík a tekutý čistící prostředek. Nepoužívejte čistící prostředky na stříbro, drátěnky ani bělící či brusné čistící prostředky. Na nerezové části dřezu Alveus nepokládejte kovové předměty s nechráněným povrchem. Jestliže nerez přijde do styku s agresivní kyselinou, okamžitě jej opláchněte velkým množstvím vody. Aby se na povrchu nerezu nevytvářely skvrny nenechávejte na něm delší dobu jídlo nebo jiné látky vyvolávající korozi (ovocná šťáva, kuchyňská sůl, ocet, majonéza, citron). Doporučujeme, aby jste nerezové výrobky po použití dosucha otřeli měkkým hadříkem, aby bylo zabráněno tvorbě vodního kamene.

ALVEUS Classic 20 kuchyňský dřez, satin levý 1009267
materiál Nerez hladký
automatické ovládání výpusti NE
varianta Levý
distribuce CZ
typ montáže Celoplošné
hloubka vaničky 15-20
délka dřezu 30-60
Kde koupit ALVEUS Classic 20 kuchyňský dřez, satin levý 1009267? Vyberte si nejvýhodnější nabídku:

Produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první a ohodnoťte jej.
Pro vkládání hodnocení je třeba být registrován a přihlášen
Pro vkládání video recenze je třeba být registrován a přihlášen.

NEOForum

Na tento produkt se ještě nikdo neptal. Buďte první
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledáváme pro Vás odpovídající výrobky