NEO App

produkt
Vyberte prosím produkt z naší nabídky. Jinak Vám neporadíme.
0 Kč
Kdž zvolíte i cenu, poradíme Vám lépe.

Roca Dama závěsný bidet, MaxiClean 735778500M

Cena od 6 765
Roca Dama závěsný bidet, MaxiClean 735778500M

Rozměry:
Délka: 360 mm
Šířka: 570 mm
Výška: 310 mm

Otvory pro baterii: 1 otvor pro baterii
Tvar: čtvercové
Typ instalace: závěsný

MaxiClean
Chytrý povrch, který má ve své nabídce značka Roca, se nazývá MaxiClean. Exkluzivní povrchová úprava pomáhá svému majiteli udržovat koupelnovou keramiku stejně krásnou, jako byla v den zakoupení, a to bez toho, že by musel trávit dlouhé hodiny pracným odstraňováním vodního kamene a jiných nečistot.

Povrchová molekulární struktura keramického kusu je za pomoci MaxiCleanu speciálně upravena – můžeme ji přirovnat k vrstvě vosku: je hladká, odpuzuje vodu, proto na jejím povrchu opět vznikají dokonale oddělené kapky vody nabalující prach a jiné nečistoty, které se pomocí proudu čisté vody snadno odstraní.

Proces údržby keramiky s povrchovou úpravou MaxiClean je možné dovést k dokonalosti občasným přeleštěním vlhkým hadříkem. Využití takovéto koupelnové keramiky je univerzální, pro snadnou údržbu a dlouhou životnost ji lze bez problému umístitdo domácností, ale i do veřejných míst.

Designér
Joan Gaspar
Jeho výrobky byly již mnohokrát nominovány na cenu FAD. V roce 2001 získal ocenění Silver Delta za řadu svítidel Atlas vyráběných společností Marset Iluminación. V roce 2004 bylo oceněno další z jeho svítidel Neón de Luz, které rovněž vyrábí společnost Marset Iluminación.
Roca Dama závěsný bidet, MaxiClean 735778500M
Kde koupit Roca Dama závěsný bidet, MaxiClean 735778500M? Vyberte si nejvýhodnější nabídku:

Produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první a ohodnoťte jej.
Pro vkládání hodnocení je třeba být registrován a přihlášen
Pro vkládání video recenze je třeba být registrován a přihlášen.

NEOForum

Na tento produkt se ještě nikdo neptal. Buďte první
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledáváme pro Vás odpovídající výrobky