NEO App

produkt
Vyberte prosím produkt z naší nabídky. Jinak Vám neporadíme.
0 Kč
Kdž zvolíte i cenu, poradíme Vám lépe.

Bazénové tablety TOTAL BLUE 20, 1 kg 0752301TD00

Cena od 159
Bazénové tablety TOTAL BLUE 20, 1 kg 0752301TD00

Kompletní péče vody v bazénu s kartušovou filtrací – také pro pískové filtrace
OBLAST POUŽITÍ: Tento výrobek se používá výhradně k účelům uvedeným na etiketě. TOTAL BLUE 20 je kombinovaný produkt s 3 hlavními funkcemi pro bazénovou péči s kartušovou filtrací. K dezinfekci, pH-stabilizátoru a odstraňovači řas patří i funkce tvoření modré křišťalove vody. Nová kombinace účinných látek usnadňuje úpravu vody s použitím jediné tablety. Také pro bazény menších rozměrů. TOTAL BLUE 20 tablety jsou kompletní bazénová péče působící proti nečistotám a řasám v bazénové vodě. TOTAL BLUE 20 se mohou použít při jakékoliv tvrdosti vody. Rozpouští se bez usazenin a neucpává filtry. Tento výrobek je určen pouze pro spotřebitelské použití v domácnostech.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Podmínka pro účinnou dezinfekci chlórem je nastavení pH hodnot v rozmezí 7,0 – 7,4 s pH-mínus nebo pH-plus přípravky. Pro první chlorování použijte chlorovací granulát, poté můžete začít s chlorovacími tabletami. Hladina chlóru by měla být nastavena na 0,3 – 0,6 mg/l. Při menším zatížení vody koupáním dávkujte 10 ks 20ti gramových tablet na 40m3 vody. Při středním zatížení vody koupáním dávkujte 10ks 20ti gramových tablet na 30m3 vody. Při vysokém zatížení vody při koupání dávkujte 10 ks 20ti gramových tablet na 20m3 vody. Vždy nejlépe pomocí plováku na chlorové tablety. KONTROLA: Jednou týdně měřte hladinu chlóru a připadně vyrovnejte organickým chlorovacím granulátem. Pro dlouhodobé a učinné chlorování přidávejte jednu tabletu TOTAL BLUE 20 do plováku na chlorové tablety. Učinky výrobku závisí bezprostředně na dávkování. Při přiměřeném dávkování není potřeba dodržovat bezpečnostní čekací lhůtu. Další upozornění si prosím přečtěte v bezpečnostním listě. Použijte bazénovou dezinfekci. Před použitím čtěte vždy daná označení.

ilustrační foto

Bazénové tablety TOTAL BLUE 20, 1 kg 0752301TD00
distribuce CZ
Kde koupit Bazénové tablety TOTAL BLUE 20, 1 kg 0752301TD00? Vyberte si nejvýhodnější nabídku:

Produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první a ohodnoťte jej.
Pro vkládání hodnocení je třeba být registrován a přihlášen
Pro vkládání video recenze je třeba být registrován a přihlášen.

NEOForum

Na tento produkt se ještě nikdo neptal. Buďte první
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledáváme pro Vás odpovídající výrobky