NEO App

produkt
Vyberte prosím produkt z naší nabídky. Jinak Vám neporadíme.
0 Kč
Kdž zvolíte i cenu, poradíme Vám lépe.

Základní deska s procesorem Renkforce AMD A6-6400K, DDR3 8 GB, 2x 3,9 GHz, Micro-ATX

Cena od 7 090
S touto rozšiřující sadou od firmy Renkforce si pořídíte kompletní balíček pro svůj počítač. Sada pro tuning je nejúčinnější způsob jak docílit zvýšení výkonu stolního počítače. Kompletní dokonale sladěná sada se skládá ze základní desky, procesoru, operační paměti a chladiče CPU a je už smontována. Výměnou komponentů, které jsou určující pro výkon počítače, se počítač okamžitě dostane na nejvyšší technickou úroveň. Perfektně sladěné dohromadyAMD A6-6400K Procesor se vám postará o 2 x 3.9 GHz výpočetní výkon. Kromě8 GB operační paměti DDR3 je tato sada doplněna navíc grafikouAMD Radeon HD8470D onboard, svůj monitor přes ni tudíž můžeteVýstup DVI, VGA, HDMI připojit přímo k základní desce. Tyto komponenty jsou dohromady perfektně sladěny, a jsou již pevně namontovány na základní desce. Montáž lze díky přiloženému, detailně popsanému návodu k přestavbě provést rychle a jednoduše. Ještě větší výkon Vylepšení vašeho počítačového systému s novou tunningovou sadou vám nabízí perfektní možnost nahradit další hardware nejnovějšími komponenty. Rozhodněte se sami, zda budete stávající jednotky používat nebo váš systém doplníte například rychlejším diskem SSD. Vyměňte svou zastaralou počítačovou skříň a síťový zdroj a vsaďte na nejnovější design a vyšší energetickou efektivitu. U zásuvných karet je potřeba dbát na to, aby nové vybavení obsahovalo odpovídající rozhraní (PCI / PCIe x1 / PCIe x16). Zvýšení výkonu vašeho počítačového systému·Komponenty sladěné dohromadyAMD·A6-6400K( )2 x·3.9 GHz ProcesorASRock A88M Extreme4+Základní deska8 GBDDR3 RAM·Smontováno Základní deska · Procesor · Operační paměť · Chladič CPU · Kabely · Ovladač · Návod k přestavbě v němčině.

Základní deska s procesorem Renkforce AMD A6-6400K, DDR3 8 GB, 2x 3,9 GHz, Micro-ATX
Kde koupit Základní deska s procesorem Renkforce AMD A6-6400K, DDR3 8 GB, 2x 3,9 GHz, Micro-ATX? Vyberte si nejvýhodnější nabídku:
CONRAD Do obchodu 7 090 (0%) Skladem

Produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první a ohodnoťte jej.
Pro vkládání hodnocení je třeba být registrován a přihlášen
Pro vkládání video recenze je třeba být registrován a přihlášen.

NEOForum

Na tento produkt se ještě nikdo neptal. Buďte první
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledáváme pro Vás odpovídající výrobky