NEO App

produkt
Vyberte prosím produkt z naší nabídky. Jinak Vám neporadíme.
0 Kč
Kdž zvolíte i cenu, poradíme Vám lépe.

Datové uložiště (NAS) Western Digital My Book Duo 16TB (WDBLWE0160JCH-EESN)

Cena od 16 990
Výkon duálního disku
Zařízení My Book Duo je vybaveno dvěma pevnými disky WD Red a poskytuje masivní kapacitu s dvojnásobnou rychlostí. Kombinací výkonu disků získáte přenosové rychlosti až 324 MB/s*, což vám umožní snadno přenést video v rozlišení Full HD nebo celou sbírku médií.

*Výsledkem testování rychlostí čtení (MB/s) prováděného společností WD byly skutečné přenosové rychlosti 324,9 MB/s na konfiguraci 16 TB. Výkon se může lišit v závislosti na konfiguraci, operačním systému a konfiguraci hardwaru počítače.

Enormní kapacita
My Book Duo je vaše přizpůsobené digitální úložiště. Kapacita až 16 TB vám poskytne prostor pro zabezpečení a uspořádání vaší celé sbírky médií a důležitých dokumentů na jednom místě.

Software pro automatické zálohování
Nastavte si vlastní plán automatického kopírování aktualizovaných souborů nebo zálohování nových složek pomocí WD SmartWare. Zálohovací software pracuje tiše na pozadí. Data jsou chráněná a vliv na počítač je minimální. WD SmartWare spolupracuje i se službou Dropbox™*, své soubory tak můžete dokonce ukládat do cloudu.

*Zálohování do cloudu vyžaduje účet služby Dropbox™. Cloudové služby mohou být kdykoli změněny, přerušeny nebo zrušeny. Zásady využívání cloudových služeb se mohou pro jednotlivé služby a země lišit.
Další informace

Zálohování na úrovni systému
Software Acronis True Image WD Edition zálohuje soubory na úrovni systému, takže máte neustále po ruce celý operační systém a všechny jeho součásti. Acronis True Image a My Book Duo vám umožní zálohovat všechny vaše soubory, aplikace a systémová nastavení na bezpečné zařízení.

Více možností pro správu dat
Disk My Book Duo se dodává předkonfigurovaný s diskovým polem RAID 0 pro maximální výkon a kapacitu. Můžete si ho přizpůsobit tak, aby odpovídal vašim potřebám, s diskovým polem RAID 1 pro dokonalou ochranu dat nebo s JBOD, když chcete disky používat samostatně.

Spolehlivé hardwarové šifrování s ochranou heslem
My Book Duo poskytuje 256bitové hardwarové šifrování dle standardu AES. Disk My Book Duo nabízí ochranu heslem, která zajišťuje, že celá vaše sbírka médií a důležité soubory jsou chráněny před neoprávněným přístupem.

Zálohování, které umožňuje multitasking s USB 3.0.
My Book Duo obsahuje dva porty rozbočovače USB 3.0 na zadní části, takže můžete zapojit několik zařízení najednou. Můžete připojit další externí disk pro větší úložiště nebo můžete nabíjet několik telefonů, tabletů a dalších zařízení USB současně.

Připravený a snadno použitelný
Disk My Book Duo je předem formátován jako jednotka NTFS a uživatelé operačního systému Windows ho mohou používat ihned po vybalení. Disk lze rovněž snadno přeformátovat pro systém Mac OS X.

Nepřetržitý výkon s disky WD Red
Jednotka My Book Duo se dodává s integrovanými pevnými disky WD Red. Jsou navrženy a testovány k dosažení spolehlivosti a nepřetržitého výkonu v prostředí menších polí RAID.

Šasi umožňující servis uživatelem
Jste připravení rozšířit kapacitu úložiště? Stačí jednoduše stisknout tlačítko, otevřít šasi a snadno vložit nové disky. Nepotřebujete žádné nástroje.

Technické parametry

 • Kapacita: 16 TB (2 x 8TB)

 • Rozměry: 165 x 157 x 99 mm

 • Hmotnost: 2.81 kg

Vstupy a výstupy

 • 2 x USB 3.0

 • USB 3.0, Power Supply (DC in)

Kompatibilita

 • Systém souborů NTFS zajišťuje kompatibilitu s operačními systémy Windows Vista/7/8/10 a novější.

 • Vyžaduje změnu formátování pro systémy Mac OS X

Obsah balení:

 • Externí úložiště

 • Software WD SmartWare Pro, WD Drive Utilities a WD Security

 • Kabel USB

 • Napájecí adaptér

 • Stručný průvodce instalací

Více na webu výrobce: http://www.wdc.com/cz/products/products.aspx?id=1260#Tab2

Datové uložiště (NAS) Western Digital My Book Duo 16TB (WDBLWE0160JCH-EESN)
distribuce CZ
provedení externí
příslušenství hdd externí box
formát pevného disku 3.5“
kapacita pevného disku 16 GB
konektor USB 3.0
barva černá
rychlost otáček 7200 ot./min
raid edice hdd
vyrovnávací paměť 16 MB
Šířka 99 mm
výška 157 mm
hloubka 165 mm
hmotnost 2.24 g
typ Magnetický
Kde koupit Datové uložiště (NAS) Western Digital My Book Duo 16TB (WDBLWE0160JCH-EESN)? Vyberte si nejvýhodnější nabídku:

Produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první a ohodnoťte jej.
Pro vkládání hodnocení je třeba být registrován a přihlášen
Pro vkládání video recenze je třeba být registrován a přihlášen.

NEOForum

Na tento produkt se ještě nikdo neptal. Buďte první
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledáváme pro Vás odpovídající výrobky