NEO App

produkt
Vyberte prosím produkt z naší nabídky. Jinak Vám neporadíme.
0 Kč
Kdž zvolíte i cenu, poradíme Vám lépe.

Menforsan pro psy a kočky 125 ml

Cena od 205
Deodorant pro psy a kočky 125 ml

Má váš čtyřnohý přítel krásný kožíšek, který září zdravím, ale přesto tu něco nehraje? Protože naši zvířecí kamarádi mají rádi nejrůznější dobrodružství, díky kterým jejich srst dostává dost zabrat, mohou přijít domů s nelibou vůní. Srst koček i psů může zapáchat, což nelibě neseme my i zvíře. Existuje však možnost, jak srst udržet i přes jejich nejrůznější dobrodružství venku voňavou a svěží.

I pro psy a kočky existuje deodorant jako účinný prostředek, jak udržet srst našich čtyřnohých přátel svěží a bez zápachu mezi jednotlivými koupelemi. Přírodní složení a speciální látky zajistí dlouhotrvající příjemnou a svěží vůni, díky které se opět budete rádi s vaším miláčkem mazlit a necháte ho vklouznout i do peřin. Deodorant pomáhá snížit přirozený zápach srsti, kterému se většina zvířat běžně nevyhne. Ve složení zastoupené glykoly poskytnou srsti dodatečný lesk a zvětší objem, takže srst vašeho miláčka získá i něco navíc. Obsažené speciální alkoholy nejsou dráždivé, a proto je výrobek vhodný pro časté a pravidelné užívání.

Samozřejmostí je vyvážené pH.

Menforsan pro psy a kočky 125 ml
Kde koupit Menforsan pro psy a kočky 125 ml? Vyberte si nejvýhodnější nabídku:

Produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první a ohodnoťte jej.
Pro vkládání hodnocení je třeba být registrován a přihlášen
Pro vkládání video recenze je třeba být registrován a přihlášen.

NEOForum

Na tento produkt se ještě nikdo neptal. Buďte první
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledáváme pro Vás odpovídající výrobky