NEO App

produkt
Vyberte prosím produkt z naší nabídky. Jinak Vám neporadíme.
0 Kč
Kdž zvolíte i cenu, poradíme Vám lépe.

OSMA HTEM trubka s hrdlem DN 75 x 1500 mm

Cena od 101
Technické parametry:
• Délka: 1500 mm
• Jmenovitý rozměr (DN): 75 mm
• Největší vnější průměr (D): 88 mm
• Hloubka hrdla (t): 61 mm
• Síla stěny trubky (s): 1,9 mm

Odpadní trubky z polypropylenu, odolávající vysokým teplotám. Připojovací, odpadní, větrací a svodné potrubí uvnitř budov (oblast použití B) v případě vyššího teplotního, či chemického zatížení, avšak bez nároku na sníženou hořlavost.

Splňuje i nejvyšší požadavky
Odpadní trubky a tvarovky HT systém Plus® jsou špičkovým výrobkem s vysokými užitnými vlastnostmi. Při jejich navrhování se vycházelo z požadavků současné architektury a stavebnictví s ohledem na vysoké mechanické, hygienické a zejména ekologické požadavky. Podmínky výroby, rozměry i podmínky zkoušek odpovídají ČSN EN 1451-1.

Materiál – PP + minerální plnivo
Surovinou pro výrobu odpadních trubek a tvarovek je polypropylen (PP). Materiál s vysokou houževnatostí, dlouhodobou teplotní a chemickou stabilitou, který propůjčuje potrubí mimořádně dlouhou životnost.

Hladká a homogenní stěna
Výrobní postup zaručuje dokonale hladký vnitřní i vnější povrch trubek i tvarovek. Ten spolu s precizně navrženým tvarem hrdlového spoje zaručuje vynikající hydraulické vlastností potrubí. Hrdlový spoj je těsněn vícenásobným těsnícím elementem, zajišťujícím nejen dokonalou těsnost ale i pružnost spoje.

Ekologie
Produkt je vyráběn technologickým postupem, který je šetrný k přírodnímu prostředí. Je plně recyklovatelný a v případě tepelného rozkladu neprodukuje toxické zplodiny.

Široký sortiment
HT systém Plus® je kompletní systém pro vnitřní kanalizaci se širokým výběrem prvků, jehož struktura byla adaptována pro potřeby tuzemské výstavby. Je snadno propojitelný se všemi stávajících kanalizačních potrubí.

Snadná montáž
Snadné spojování pomocí násuvných hrdel, těsněných elastomerovým kroužkem, urychluje na rozdíl od lepených či svařovaných systémů jinak obtížnou montáž. Zároveň zaručuje okamžitou a dokonalou těsnost spojů, čímž umožňuje provedení
tlakové zkoušky bezprostředně po ukončení montáže.
Kvalitnější a stálejší potisk trubek EAN kódem pro bezproblémovou identifikaci a s měřítkem pro snadnější montáž.

ILUSTRAČNÍ FOTO

ZOOM IN/OUT OSMA HTEM trubka s hrdlem DN 75 x 1500 mm
velikost dn 75
délka 150 cm
distribuce CZ
Kde koupit OSMA HTEM trubka s hrdlem DN 75 x 1500 mm? Vyberte si nejvýhodnější nabídku:

DALŠÍ NABÍDKY

www.kamody.cz Do obchodu 101 (0%) Skladem

Produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první a ohodnoťte jej.
Pro vkládání hodnocení je třeba být registrován a přihlášen
Pro vkládání video recenze je třeba být registrován a přihlášen.

NEOForum

Na tento produkt se ještě nikdo neptal. Buďte první
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledáváme pro Vás odpovídající výrobky