NEO App

produkt
Vyberte prosím produkt z naší nabídky. Jinak Vám neporadíme.
0 Kč
Kdž zvolíte i cenu, poradíme Vám lépe.

Recenze a testy na neosortu

Internetový server vznikl počátkem roku 2005, poskytuje prostor pro vkládání, nalézání a šíření informací a je ideální globální platformou pro distribuci originálního obsahu. Je aktuálně největším světovým serverem pro sdílení videosouborů.


Je nezávislou českou neziskovou organizací, založenou v roce 1996. Původní užší zaměření na testování výrobků a služeb spolu s vydáváním časopisu se postupně rozrostlo o pomoc v orientaci spotřebitelů při nákupu produktů a výběru služeb a při uplatňování jejich práv.


Nadace založená německým parlamentem v roce 1964 s cílem pomáhat spotřebitelům. Poskytuje nestranné a objektivní informace založené na výsledcích srovnávacích testů zboží a služeb. Od svého založení provedla více než 5600 testů téměř 100,000 produktů a více než 2,500 služeb.


TIPA je mezinárodní neziskové sdružení nezávislých časopisů s foto/video tématikou, založené v dubnu 1991. Odborní redaktoři členských časopisů hlasují každý rok o nejlepších výrobcích oboru, jímž pak udílejí ceny (TIPA Awards). Přihlížejí k modernosti technologie, k inovacím, designu, snadnosti použití a také k poměru ceny a výkonu výrobků.


Je nezávislé mezinárodní sdružení specializovaných evropských technických časopisů. Její historie začíná již v roce 1982. Každý rok udílí ocenění nejlepším výrobkům oboru foto – video – audio, doplněné dnes o zařízení domácího kina a mobilní elektroniky. Od roku 2005 zavedla také ekologická ocenění Green Awards.


ADAC je největší klub mobility, který má v současné době více než 19 milionů členů v Evropě. Čtyři písmena znamenají pro klub, který nabízí svým členům kolem pomoci hodinami, ochranu a poradenství a zasazovat se o všech tématech souvisejících s mobilitou jako zástupci motoristy.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledáváme pro Vás odpovídající výrobky